7971 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Autoiekrāvēja darbs Nīderlandē

  • Нидерланды
  • 2300 - 2700 (брутто)
  • AB Recruitment SIA
  • Полный рабочий день
  • Срок 31.01
  • 2 года назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Lielisks darbs Nīderlandē loģistikā! Ar angļu valodas zināšanām un autovaditāja tesībam!

Autoiekrāvējus

Atalgojums: no 12,50 Eur stundā, darba devējs arī apmaksa pauzes, virsstundas no 18,75 Eur stundā, sestdienās (pēc izvēles) no 18,75 Eur stundā, svētdienās un svētku dienās (pēc izvēles) no 25,00 Eur stundā

Pienākumi:
• darbs us autoiekrāvēja;

Prasības: Angļu valodas zināšanās, autoiekravēja tiesības, B kat. autovaditāja tiesības

Darba devējs nodrošina ar apdrošināšanu, apmācību, dzīves vietu un visām sociālam garantijām.

Atrašanas vieta: Veenendaal, Nīderlandē.

Lai pietiektos,lūgums, CV sūtīt angļu valodā uz [email protected].

Izbraukt no LV var arī grupā trešdienās un sestdienās

Tālr.uzziņām un jautājumiem: +371 24202470 (watsap, viber, telegram)

SIA “AB Recruitment”
Reg.numurs: 40203093236
NVA Lic.Nr. 35/2018
Tel.+371 24202470 (watsap, viber, telegram)
Elizabetes iela 103, Riga, LV-1050

ID: 61e7511786209 101