8089 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Darba aizsardzības speciālists

  • Елгава и район
  • SIA VDU System
  • Срок 02.03
  • 6 лет назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Uzņēmums aicina darbā:  Darba aizsardzības vecāko speciālistu un Darba aizsardzības speciālistu.

Prasības kandidātiem:

  • Darba aizsardzības vecākais speciālists - Otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība darba aizsardzībā - Darba aizsardzības vecākā speciālista kvalifikācija /var būt studējošs /-a/
  • Darba aizsardzības speciālists - 160 vai 60 stundu Darba aizsardzības pamatlīmeņa zināšanu izglītības programma
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši LR likumdošanai
  • Vēlamas svešvalodu (krievu, angļu/ vai citas) zināšanas (tiks uzskatītas par priekšrocību)
  • Datora lietošanas prasmes ar biroja programmām (MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Darba tiesību un darba aizsardzības normatīvo aktu pārzināšana.
  • Spēja organizēt un vadīt instruktāžas, apmācības.
  • Prasme apkopot, sistematizēt un analizēt informāciju, sadarboties un proaktīvi risināt darba jautājumus, sagatavot un noformēt dokumentus
  • Precizitāte, enerģiskums, iniciatīva un mērķtiecība, labas komunikācijas prasmes, atbildības sajūta, prasme plānot savu darbu
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • 160 stundu profesionālā apmācību programma „Ugunsdrošība un aizsardzība” tiks uzskatīta par priekšrocību.

Darba pienākumi :

  • Darba aizsardzības sistēmas izstrādāšana, uzraudzīšana, atjaunošana uzņēmumos
  • Ugunsdrošības sistēmas uzraudzība uzņēmumos
  • Citu pakalpojumu sniegšana uzņēmuma klientiem, kas vērsti uz darba darba aizsardzības, ugunsdrošības sistēmas izveidi uz uzturēšanu

Mēs piedāvājam:

  • Stabilu darbu un motivējošu atalgojumu
  • Darba telefonu un apmaksātas telefona sarunas
  • Automašīnu darba vajadzībām, degvielu
  • Nepieciešamās apmācības un kursus, komfortablus darba apstākļus

Ja redzi sevi šajā amatā, gaidām CV un motivācijas vēstuli līdz 05.03.2018.

(spiediet PIETEIKTIES un pievienojiet nepieciešamos failus)

ID: 5a86e101e288c 862