8701 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Koka līstīšu pēcapstrāde (DARBS RĪGĀ + APMAKSĀTA DZĪVESVIETA)

  • Латвия
  • 770 - 850 (брутто)
  • AGENCE SIA
  • Полный рабочий день
  • Срок 14.05
  • 3 года назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Šobrīd aicinām pievienoties darbiniekus uz koka līstīšu pēcapstrādi - kokapstrādes cehā, mūsu atsaucīgajam kolektīvam. Fizisks darbs, tomēr prasa rūpību un precizitāti.

Aicinām arī interesentus bez iepriekšējas darba pieredzes šajā jomā un bez vecuma ierobežojuma Mēs piedāvājām vairāk nekā algu – stabilu darbu, apmaksātas naktsmītnes un ceļa izdevumu kompensāciju.

Mūsu misija – sniegt arvien vairāk un labāk apmaksātu darba iespēju visiem mūsu darbiniekiem.

Tavi pienākumi:

  • defektu konstatēšana un to labošana koka līstēm;
  • kvalitātes nodrošināšana;
  • savas un kopējās darba vietas uzturēšana kārtībā.

Tavi ieguvumi:

  • stabils darbs ilgtermiņā;
  • veselības apdrošināšana pēc viena nostrādāta gada;
  • oficiāls atalgojums ar sociālajām garantijām no 770,00 līdz 850,00 EUR BRUTO (pirms nodokļiem);
  • apmaksātas, mājīgas naktsmītnes ar visām ērtībām, 30 m no darba vietas Ādažos;
  • atmaksāti ceļa izdevumi līdz darbam/mājām 4 reizes mēnesī;
  • jauki kolēģi, kuri iemācīs visu darbam nepieciešamo;
  • darba grafiks no pirmdienas līdz piektdienai;
  • darba laiks no 7.00 – 16.00 un 16.00 – 01.00.

Mūsu prasības:

  • pārbaudāmas un labas atsauksmes no iepriekšējā darba devēja(-iem);
  • spēja strādāt gan individuāli, gan komandā; - laba fiziskā izturība;
  • darba disciplīna;
  • nopietna attieksme un vēlme strādāt.

Lūdzam sūtīt savu pieteikumu vai iepriekšējās darba pieredzes aprakstu izmantojot pogu PIETEIKTIES vai caur mūsu mājas lapu www.agence.lv

ID: 6075418655d51 430