8553 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

LAUKSAIMNIECĪBAS TEHNIKAS MEHĀNIĶIS DARBS DĀNIJĀ - 16,77 eur/h neto

  • Дания
  • 3800 - 3900 (брутто)
  • OXY HR SIA
  • Полный рабочий день
  • Срок 12.05
  • 3 дня назад

Darba pienākumi:

  • Traktortehnikas apkope ( galvenokārt New Holland)
  • Mehānisko sistēmu remonts un apkope, pneimatika un elektronika
  • Transportlīdzekļu tehniskā stāvokļa pārbaude, datordiagnostika

Prasības:

  • Pieredze lauksaimniecības tehnikas servisā un remontdarbos
  • Pieredze darbā ar elektroniku
  • Angļu valodas zināšanas
  • Autovadītāja apliecība un savs auto – obligāts
  • Līdzi jāņem savs darba apģērbs un apavi

Piedāvājam:

  • Alga no 16,77 eur/h neto pēc nodokļiem (DKK 125 h neto, DKK 180 h bruto)
  • Darba stundas nedēļā 37
  • Iespēja strādāt 0-5 virsstundas nedēļā atkarībā no darba apjoma
  • Darba grafiks – dienas maiņas
  • Darba grafiks- pilna laika vai rotācijas grafiks pēc vienošanās
  • Darba vieta Glamsbjerg – Fyn, Denmark
  • Darba līgums tiks slēgts ar darba devēju Dānijā
  • Ilgtermiņa oficiālu darbu, nodokļi tiek maksāti Dānijā
  • Visas sociālās garantijas
  • Alga ik pēc 2 nedēļām (var saņemt jebkurā ES kontā, var uztaisīt jaunu kontu Dānijā)
  • Dzīves vietu nodrošina darba devējs, izmaksas DKK 180 /dienā
  • Labus dzīvošanas apstākļus Single rooms – 1 cilvēks istabā
  • Degviela netiek apmaksāta
  • Gaidīsim Jūsu CV angļu valodā
ID: 6618f7395781b 462