8492 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Noliktavas darbs Nīderlandē, var BEZ svešvalodu zināšanām

  • Нидерланды
  • 2500 - 3000 (брутто)
  • AB Recruitment SIA
  • Полный рабочий день
  • Срок 05.02
  • 1 год назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Darbs noliktavā Nīderlandē! Var BEZ angļu valodas zināšanām!

Atalgojums no 12.00 EUR/st (no 2600 EUR/mēn), piemaksa par vakara maiņām, brīvdienām un svētku dienām

Alga ir KATRU nedēļu!

Piedāvā:
• Nodrošinātu labdiekartotu dzīvesvietu (samaksa no algas), var dzīvot 1 istabā
• Transports uz/no darba
• Vācijas sociālās garantijas un apdrošināšana

Prasības:
• Latviešu vai krievu valodas zināšanas, var BEZ angļu valodas zināsanām

Pienākumi:
• Produkcijas izstrādājumu skenēšana
• Produkcijas kraušana un izkraušana

Izbraukt no LV var arī grupā 31.01.2023 un 04.02.2023 ar mikroavtobusu

Tālr.uzziņām un jautājumiem: +371 24202470 (watsap, viber, telegram)

SIA “AB Recruitment”
Reg.numurs: 40203093236
NVA Lic.Nr. 35/2018
Tel.+371 24202470 (watsap, viber, telegram)
Elizabetes iela 103, Riga-LV-1050

ID: 63d6d6edc898d 375