7611 отличных предложений работы от 12 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

šoferis Nīderlandes darba aģentūrā

  • Нидерланды
  • от 2300 (брутто)
  • Nordic Staff SIA
  • Внештатный
  • Срок 13.06
  • 11 месяцев назад
Sludinājuma termiņš ir beidzies, tas atrodas arhīvā.

Darbs Nīderlandē aģentūras šoferim. Alga no 2300 EUR/mēn. Nodrošinātas 40 darba stundas nedēļā.
Prasības:
- angļu valodas zināšanas, latviešu, krievu, poļu tiks uzskatītas par priekšroku.
- B autovadītāja apliecība
- būt elastīgam, komunikablam, atbildīgam
Pienākumi:
- vadāt uzņēmuma darbiniekus uz/no darbu
Uzņēmums piedāvā:
- dzīvesvietu
- darba automašīnu
- ilgtermiņa līgums, Nīderlandes sociālās garantijas

Tālr.uzziņām un jautājumiem: +37120140130, epasts - [email protected]
Nordic Staff SIA
Lāčplēša 37, Rīga
Saules 15, Daugavpils
Pasta 4, Liepāja

ESI STRĀDĀJIS ĀRZEMĒS? PALĪDZĒSIM ATGRIEZT NODOKĻUS.

www.nordicstaff.lv
Reģ.nr.45403044116 Lic.nr. 11/2016 izsniedza: LR LM NVA 27/04/2016

ID: 636906aa9a7e6 188 8