Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, kas uzkrāj datus, lai palīdzētu Jums piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Close

Atrašanās vieta

Vairāk

Amats

Vairāk

Avots

Vairāk
Pasūtīt atbilstošus darba piedāvājumus e-pastā
Kārtot pēc:
Amats
Uzņēmums
Datums
Avots
visidarbi

Mežstrādnieks ID: 587754dee6704

Aizkraukles rajons
SIADaugavas mežsaimnieks

SIA''Daugavas mežsaimnieks'' meklē forvardera operatoru ar pieredzi patstāvīgam darbam Vidzemes, Latgales reģionos. Savu CV sūtiet uz E- pastu.

visidarbi

Pārdevējs ID: 587657b4ca67f

Aizkraukles rajons
SIA MK Trade

Aicinām pieteikties darbam RD Electronics veikalā Aizkrauklē:Elektrotehnikas PĀRDEVĒJU-KONSULTANTUPrasības pretendentiem:Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;Vēlama pieredze tirdzniecībā (pieredze sadzīves tehnikas tirdzniecībā tiks uzskatīta...

visidarbi

Mežstrādnieks ID: 58763b9175661

Aizkraukles rajons
VS Prof

Nepieciešama mežstrādnieku brigāde darbam mežā, savlaicīga apmaksa par kubu sākot no 6 euro un vairāk, katru otro nedēļu norēķins.Нужна бригада лесорубов для работы в лесу, оплата от 6 евро за куб и выше.Оплата каждых 2 недели.

visidarbi

Pārdevējs ID: 5875cb0f2aafb

Aizkraukles rajons
SIA Likra

Piedāvā darbu pārdevējam konsultantam mēbeļu un saimniecības preču veikalā.Tavos pienākumos ietilpst : nodrošināt preču pārdošanu, profesionāli, laipni un ātri apkalpot pircējus, konsultēt un palīdzēt izvēlēties vajadzīgo preci, veikt preču pasūtīšanu,...

1 2
Tiek rādīti 11-15 no 15 sludinājumiem
Aizvērt

Nosūtīt e-pastu

Sveiki! Iesaku Tev aplūkot šo vakanci, kura pieejama darba sludinājumu meklētājā www.visidarbi.lv.
Drošības kods.*
Pārlādēt
Nosūtīt
Aizvērt
Lai saglabātu sludinājumu, lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties