Administratīvo strīdu nodaļas vecākais speciālists/-e

  • Riga
  • 1200 - 1375 (gross)
  • Valsts Policija
  • Full time
  • Deadline 22.06
  • 3 weeks ago

Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes

Administratīvās izmeklēšanas vadības biroja

Administratīvo strīdu nodaļas vecākais speciālists

Profesijas kods – 2611 01

Vispārējie darba pienākumi:

  • veikt iesniegumu un sūdzību izskatīšanu par administratīvajiem pārkāpumiem ceļu satiksmē, kas fiksēti ar tehniskiem līdzekļiem, neapturot transportlīdzekli; sagatavot lēmumu, atbilžu projektus;
  • no administratīvā pārkāpuma lietas dalībniekiem, valsts un pašvaldību institūcijām (iestādēm), informācijas sistēmām (datu bāzēm) iegūt informāciju, kura nepieciešama sūdzību un iesniegumu izskatīšanai;
  • pēc tiesu pieprasījuma sagatavot paskaidrojumu un atbilžu projektus;
  • sagatavot apelācijas sūdzību projektus tiesas nolēmumu pārsūdzēšanai;
  • piešķirtā pilnvarojuma ietvaros pārstāvēt Valsts policiju attiecīgajās tiesās.

Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība un profesionālā pieredze:

-  otrā cikla profesionālā augstākā izglītība (maģistra grāds);

-  pieredze darbā normatīvo aktu piemērošanā un interpretācijā;

- izpratne par tiesvedības procesiem;

- labas iemaņas darbā ar datoru.

Piedāvājam:

  • darba vietu ar pilnas slodzes darba laiku;
    • mēnešalgu 1200.00 EUR līdz 1375.00 EUR;
  • sociālās garantijas (pēc pārbaudes laika);

-    radošu, daudzveidīgu darbu un atsaucīgu kolektīvu.

Darba vietas adrese: Valsts policija, Ezermalas iela 10b, Rīga, LV-1014 (divas vakances).

Pieteikšanās termiņš – līdz 2024.gada 21.jūnijam

Pretendentiem sūtīt uz elektroniskā pasta adresi [email protected] :

-           motivētu pieteikuma vēstuli;

-           dzīves un darba gājuma aprakstu (Curriculum Vitae);

-           izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as.

Papildu informācija pa tālruni – 67208101.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026.

ID: 664f489a749ae 193