Biroja administrators/-e - Klientu apkalpošanas speciālists/-e

  • Riga
  • from 1000 (gross)
  • SIA ROBO HUB
  • Full time
  • Deadline 25.11
  • 4 years ago

Meklējam BIROJA ADMINISTRATORU-KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTU/-I  robotikas skolā Robo Hub.

Stabils darbs augošā kompānijā. Rīta un vakara darbs maiņās.

Prasības:

Pieredze administratīvā vai sekretāres amatā.
Latviešu un krievu valodas zināšanas.
Komunikāciju prasmes.

Piedāvājam:

Labus darba apstākļus patīkamā vidē.
Konkurētspējīgu atalgojumu.
Rīta un vakara maiņas darbu 8:30-17:00 un 12:00-20:30.

Darba pienākumi:

- Klientu apkalpošana un informācijas koordinēšana.
- Pieteikumu apstrāde un plānošana.
- Citu administratīvo un organizatorisko darbu veikšana.

Atalgojums pēc pārbaudes laika 1000 EUR BRUTO

Ja vēlies pievienoties mūsu kolektīvam, tad savu CV un motivācijas vēstuli sūti, spiežot pogu PIETEIKTIES!

ID: 5dc97057c345e 643