Daudznozaru prevencijas nodaļas vecākais speciālists/-e

  • Latvia
  • 1395 - 1608 (gross)
  • Valsts Policija
  • Full time
  • Deadline 25.04
  • 1 month ago

Valsts policijas

Galvenās kārtības policijas pārvaldes

Prevencijas vadības biroja

Daudznozaru prevencijas nodaļas

vecākais speciālists

Profesijas kods – 242235

Vispārējie darba pienākumi:

- datu analīze un apstrāde;

- prevencijas projektu un aktivitāšu izstrāde, plānošana un ieviešana;

- informatīvu materiālu satura un dizaina izstrāde (t.sk. iepirkuma organizēšana);

- dažādu pasākumu organizēšana un vadīšana (mācības, semināri, sanāksmes);

- interviju sniegšana medijiem;

- sadarbības partneru piesaiste projektu/aktivitāšu ieviešanā.

Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība, profesionālā pieredze:

- 2.līmeņa augstākā izglītība;

- teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas;

- spēja strādāt ar lielu informācijas apjomu (arī angļu valodā);

- spēja strādāt gan individuāli, gan komandā;

- spēja uzstāties publikas priekšā.

Piedāvājam:

-        stabilu un interesantu darbu valsts pārvaldes iestādē uz pilnu slodzi;
-        mēnešalgu (bruto) no 1395 līdz 1610 EUR (pēc pārbaudes laika),

-        daļēji attālinātu darba laiku,

-        mācību un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas,

-       sociālās garantijas (pēc pārbaudes laika),

-        draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu,

-        mūsdienīgu darba vidi.

Darba vietas adrese: Ezermalas iela 10b, Rīga, LV-1026  (1 vakance)

Pieteikšanās termiņš –līdz 2024.gada 25.aprīlim

Pretendentiem sūtīt uz elektroniskā pasta adresi [email protected]:

-           motivētu pieteikuma vēstuli;

-           dzīves un darba gājuma aprakstu (Curriculum Vitae);

-           izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as.

Papildu informācija pa tālruni – 67014017.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026.

ID: 6602a4079e350 154 1