Galvenās administratīvās pārvaldes Projektu nodaļas vecākais speciālists/-e

  • Riga
  • 1480 - 1725 (gross)
  • Valsts Policija
  • Full time
  • Deadline 05.05
  • 3 weeks ago

Valsts policijas

Galvenās administratīvās pārvaldes

Projektu nodaļas

vecākais speciālists

Profesijas kods – 242202

Vispārējie darba pienākumi:

- nodrošināt Eiropas Savienības fondu un citu ārvalstu finanšu instrumentu projektu (turpmāk – projektu) izstrādi un īstenošanu Valsts policijā, t.sk.,:

- analizēt jaunu projektu attīstīšanas iespējas, nodrošināt projektu konkursu monitoringu;

- veikt projektu pieteikumu izstrādi, plānot un saskaņot projekta aktivitātes un finanšu plūsmu;

- pārraudzīt un koordinēt Valsts policijas īstenotus projektus, sniegt metodisko atbalstu projektu īstenošanā un aktivitāšu organizēšanā;

- sagatavot atskaites, pārskatus un prezentācijas par projektu realizācijas gaitu;

- nodrošināt sadarbību ar uzraugošajām iestādēm, projektu partneriem, citām nacionālajām un ārvalstu institūcijām;

- veikt projektu dokumentu pārvaldību.

Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība, profesionālā pieredze:

- 2.līmeņa augstākā izglītība;

- pieredze projektu izstrādē, īstenošanā vai uzraudzībā;

- teicamas latviešu valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas vismaz B2 līmenī;

- izpratne par Eiropas Savienību fondiem un ārvalstu finanšu instrumentiem un Valsts policijas funkcijām;

- ļoti labas komunikācijas un sadarbības prasmes;

- labas analītiskās spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un orientācija uz rezultātu sasniegšanu;

- labas iemaņas darbā ar datoru un standartprogrammatūru.

Piedāvājam:

-        stabilu un interesantu darbu valsts pārvaldes iestādē uz pilnu slodzi;
-        mēnešalgu (bruto) no 1480 līdz EUR 1725 eiro,

-        profesionālo prasmju pilnveidošanas iespējas, pieredzi starptautiskā sadarbībā,

-        veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām,

-        ikgadējā atvaļinājuma pabalstu līdz 50% no mēnešalgas,

-        papildatvaļinājumu līdz 9 darba dienām saskaņā ar darbinieka ikgadējo darbības un tās rezultātu novērtējumu,

-        prēmiju saskaņā ar darbinieka ikgadējo darbības un tās rezultātu novērtējumu līdz 75% no mēnešalgas ne vairāk kā vienu reizi kalendārajā gadā.

Darba vietas adrese: Čiekurkalna 1.līnija 1 k-4, Rīga, LV-1026  (1 vakance)

Pieteikšanās termiņš –līdz 2024.gada 22.aprīlim

Pretendentiem sūtīt uz elektroniskā pasta adresi [email protected]:

-           motivētu pieteikuma vēstuli;

-           dzīves un darba gājuma aprakstu (Curriculum Vitae);

-           izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as.

Papildu informācija pa tālruni – 67075021.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026.

ID: 660f91b4edf54 258 2