inspektors (administratīvo pārkāpumu izmeklēšanas jomā)

  • Jekabpils
  • 1345 - 1445 (gross)
  • Valsts Policija
  • Full time
  • Deadline 22.06
  • 3 weeks ago

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes

Austrumzemgales iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas

Profesijas kods – 3355 13

Kandidātiem, kuri iepriekš nav bijuši dienestā Iekšlietu ministrijas sistēmas iestādēs vai Ieslodzījuma vietu pārvaldē, būs jāapgūst profesionālās pilnveides mācības 3 mēnešu kursos Rīgā, Valsts policijas koledžā!

Galvenie amata pienākumi:

- Izskatīt fizisko un juridisko personu iesniegumus.

- Konstatējot administratīvu pārkāpumu, uzsākt administratīvā pārkāpuma procesu, veikt izmeklēšanas darbības, pieņemt lēmumus administratīvā pārkāpuma procesā.

- Izpildīt  administratīvos sodus.

- Uzsākt un veikt  resoriskās pārbaudes.

- Veikt informācijas ievadīšanu un izgūšanu no informācijas sistēmām.

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 4. un 7. pantā noteiktajām prasībām;
  • pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (tiesību zinātnes, civilā un militārā aizsardzība, sociālās un cilvēkrīcības zinātnes, pedagogu izglītība un izglītības zinātnes);

-    zināšanas lietošanas līmenī informācijas tehnoloģijās un informācijas sistēmās;

      -     sarunvalodas līmenī pārvaldīt vismaz vienu svešvalodu (angļu, vācu, franču);

      -     B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • darba vietu ar pilnas slodzes darba laiku;
  • atalgojumu no 1345.00 EUR līdz 1445,00 EUR, kas var mainīties, ņemot vērā pretendenta individuālos kritērijus;
  • sociālās garantijas;
  • kvalifikācijas celšanas iespējas.

Darba vieta:

- Brīvības iela 122, Jēkabpils, LV-5201 (1 vakance),

- Bērzu iela 3, Aizkraukle, LV-5101 (1 vakance).

Pieteikšanās termiņš: –  15.07.2024.

Motivētu pieteikuma vēstuli, Dzīves aprakstu (Curriculum Vitae) (Eiropass formā) un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as sūtīt uz elektroniskā pasta adresi [email protected], informācija pa tālruni 63004223.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1, K-4, Rīga, LV-1026.

ID: 664f4d16997fd 339