Inspektors/-e

  • Ludza and region
  • 1345 - 1472 (gross)
  • Valsts Policija
  • Full time
  • Deadline 10.05
  • 2 weeks ago

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes

Ziemeļlatgales iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas

inspektors (administratīvo pārkāpumu izmeklēšanas darbā)

Profesijas kods – 335513

Vispārējie darba pienākumi:

- izskatīt fizisko un juridisko personu iesniegumus;

-konstatējot administratīvo pārkāpumu, uzsākt administratīvā pārkāpuma procesu un veikt izmeklēšanas darbības;

- pieņemt procesuālos lēmumus;

- uzsākt un veikt resoriskās pārbaudes;

- veikt informācijas ievadīšanu un izgūšanu no informācijas sistēmām;

- konstatējot noziedzīgu nodarījumu, uzsākt kriminālprocesu un veikt sākotnējās izmeklēšanas darbības.

Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība, profesionālā pieredze:

-          atbilstība Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likuma 4. un 7. pantā noteiktajām prasībām;

-          pirmā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (tiesību zinātnes, civilā un militārā aizsardzība,  sociālās un cilvēkrīcības zinātnes, pedagogu izglītība un izglītības zinātnes);

-      zināšanas lietošanas līmenī informācijas tehnoloģijās un informācijas sistēmās;

-      sarunvalodas līmenī pārvaldīt vismaz vienu svešvalodu;

-      B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

-        darba vietu ar pilnas slodzes darba laiku;

-        atalgojums 1345,00 EUR līdz 1472,00 EUR, kas var mainīties, ņemot vērā papildus kritērijus (koeficients, izdiena, darba pieredze, iegūtā izglītība u.c.);

-        kvalifikācijas celšanas iespējas;

-        sociālās garantijas

Darba vieta:

Ludza, Stacijas iela 46, LV-5701 – (2 vakances)

Pieteikšanās termiņš –2024.gada 10.maijs

Pretendentiem sūtīt uz elektroniskā pasta adresi [email protected]:

- Motivētu pieteikuma vēstuli,

- Dzīves aprakstu (Curriculum Vitae)

- izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as.

Informācija pa tālruni 65403222.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026.

ID: 661676559560f 157