Pavārs / Pavāra palīgs

  • Riga
  • SIA "GMG RESTAURANTS"
  • Full time
  • Deadline 15.08
  • 5 years ago

Banketērijas komanda meklē sev kolēģus

Pavāru un Pavāra Palīgu

Pavāra (darba laiks 7:00-17:00) pienākumi:

Gatavot un sagatavot pasniegšanai dažādus ēdienus;
Izstrādāt ēdienu receptūru vai strādāt pēc jau izstrādātām receptēm;
Pasūtīt ēdienu izejvielas un pieņemt produktus no piegādātājiem;
Novērtēt produktu kvalitāti un veikt to pirmapstrādi;
Sekot līdzi produktu kvalitatīvai uzglabāšana;
Tīrīt un sakopt virtuvi, kārtot ledusskapjus, pārbaudīt un tīrīt virtuves inventāru.

Prasības Pavāram:

Pieredze pavāra amatā;
Labas latviešu valodas zināšanas;
Vēlme strādāt dinamiskos darba apstākļos;
Vēlme mācīties;
Augsta atbildības sajūta un precizitāte;
Spēja strādāt komandā.

PAVĀRA PALĪGA (darba laiks-maiņas grafiks) pienākumi:

Veikt virtuves palīgdarbus, kurus uzdod virtuves darbinieki – šefpavārs un pavāri;
Veikt pārtikas produktu pirmapstrādi (mazgāt, tīrīt, mizot, griezt, rīvēt, malt u. c. );
Veikt porciju sagataves;
Gatavot mazāk sarežģītus ēdienus un piedevas;
Gatavot ēdienu un kulinārijas izstrādājumu pusfabrikātus;
Veikt virtuves, ledusskapju, aprīkojuma un instrumentu tīrīšanu un kārtošanu;
Sakārtot virtuvi darba dienas beigās.

Prasības Pavāra palīgam:

Spēja strādāt dinamiskos darba apstākļos;
Spēja strādāt komandā un sadarboties.

Piedāvājam:

Stabilu un konkurētspējīgu atalgojumu;
Darba grafiku maiņās;
Saliedētu un draudzīgu kolektīvu;
Uzņēmuma piedāvātos labumus;
Apmācības.

Ja vēlies būt viens no mums, tad piesakies, sūtot CV uz epastu [email protected].

    • BANKETĒRIJA
    • 28386906
  • Brīvības iela 186, Rīga
  • 40103951291
ID: 5b4c688a5f2be 179