Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākais speciālists

  • Daugavpils and region
  • 1300 - 1457 (gross)
  • Valsts Policija
  • Noteikts laiks
  • Deadline 15.05
  • 2 weeks ago

Valsts policijas

Latgales reģiona pārvaldē

(uz noteiktu laiku)

Profesijas kods – 243208

Vispārējie darba pienākumi:

  • organizēt un nodrošināt Valsts policijas komunikāciju ar specializāciju Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes jautājumos;
  • organizēt un nodrošināt sadarbību ar medijiem, Valsts policijas amatpersonām, t. sk. sagatavot un sniegt atbildes uz mediju pārstāvju jautājumiem, organizēt intervijas u.c.;
  • sagatavot un izplatīt preses relīzes, ziņas, informatīvos paziņojumus un cita veida publikācijas gan priekš Valsts policijas sociālo tīklu kontiem, gan sadarbībā ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem;
  • organizēt preses konferences u.c. publicitātes pasākumus;
  • piedalīties komunikācijas kampaņu un projektu plānošanā un organizēšanā, kā arī citu sabiedrisko attiecību aktivitāšu īstenošanā;
  • ņemot vērā policijas darba specifiku, nepieciešamības gadījumā pielāgoties dažādiem darba apstākļiem, tostarp krīžu situācijās ar mainīgu darba laiku, vidi un vietu.

Amata pildīšanai nepieciešamā izglītība, profesionālā pieredze:

- 2.līmeņa augstākā izglītība sociālajās zinātnēs (vēlams komunikācijas, sabiedrisko attiecību, žurnālistikas jomā);

- vēlama vismaz viena gada darba pieredze darbā komunikācijas un sabiedrisko attiecību jomā, kā arī pieredze darbā ar masu medijiem (preses informācijas sagatavošana, preses pasākumu organizēšana, komentāru sniegšana TV, radio);

- teicamas latviešu valodas zināšanas,

- teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes;

- izpratne par komunikāciju sociālajos tīklos;

- analītiska un kritiska domāšana, spēja interpretēt datus;

- prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, strādāt komandā, t.sk. paaugstināta stresa apstākļos.

Piedāvājam:

-        mēnešalgu (bruto) no 1300 līdz EUR 1460 eiro,

-       sociālās garantijas (atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam);

-       labus darba apstākļus ar visu darbam nepieciešamo aprīkojumu;

-       iespējas darbu veikt daļēji attālināti;

-        profesionālu, draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu;

-        profesionālās pilnveides un izaugsmes iespējas.

Darba vietas adrese: Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde, Komandanta iela 7, Daugavpils, LV-5401 (1 vakance)

Pieteikšanās termiņš –līdz 2024.gada 26.aprīlim

Pretendentiem sūtīt uz elektroniskā pasta adresi [email protected]:

-           motivētu pieteikuma vēstuli;

-           dzīves un darba gājuma aprakstu (Curriculum Vitae);

-           izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as.

Papildu informācija pa tālruni – 67075014.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un pieteikuma vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām;

2) iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija 1,k-4, Rīga, LV-1026.

ID: 661d0cd52485a 567 2