Šajā interneta vietnē tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, kas uzkrāj datus, lai palīdzētu Jums piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Close

Atrašanās vieta

Vairāk

Amats

Vairāk

Avots

Vairāk
Pasūtīt atbilstošus darba piedāvājumus e-pastā
Kārtot pēc:
Amats
Uzņēmums
Datums
Avots
visidarbi

Autovadītājs ID: 58fe4b3795cce

Jelgavas rajons
Latursus

Autovadītāju ik nedēļas reisiem Lv-At-Cz-Lv, vai LV-NL-LV. Mašina MAN Xxl, piekabe "Storka" (MEGA). Vēlams ADR. Var strādāt arī par maiņenieku.

visidarbi

Strādnieks ID: 58fdd98715d0d

Jelgavas rajons
Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne SIA

Viens no vadošajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem Latvijā piedāvā darbu strādniekamUZŅĒMUMA LIELJAUDAS KAUTUVĒDarba pienākums:Lopu kaušana, lopu kaušanas palīgdarbi uzņēmuma lieljaudas kautuvē.Darba apraksts:Lopu kaušana un lopu kaušanas palīgdarbi.Darbs...

visidarbi

Montētājs ID: 58fd85292994b

Jelgavas rajons
Dizaina Darbnīca

Nepieciešams mēbeļu montieris.Jābūt - autovadītāja apliecībai un iepriekšējai darba pieredze.

visidarbi

Autovadītājs ID: 58f9ca382014a

Jelgavas rajons
Kerr SIA

Transporta uzņēmums aicina darbā "ce" kategorijas kravas automašīnas vadītājus tālbraucējus ar iepriekšēju darba pieredzi kravu pārvadāšanā. Darbs saistīts ar braucieniem pa Eiropu un Balkānu valstīm.

visidarbi

Strādnieks ID: 58f742083f388

Jelgavas rajons
SIA LDM

Kokapstrādes uzņēmums meklē darbinieku/darbinieci darbam cehā ar brikešu ražošanas iekārtu. Darbs nav smags, var iemācīties uz vietas. Darbs ir pastāvīgs. Dzīvošanu uzņēmums nepiedāvā.

visidarbi

Noliktavas pārzinis ID: 58f6d1886b24a

Jelgavas rajons
Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne SIA

Viens no vadošajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem Latvijā piedāvā darbuNoliktavas PĀRZINIM (-EI) gatavās produkcijas noliktavā.Darba pienākums:Gatavās produkcijas noliktavas darbības nodrošināšana.Darba apraksts:Darbs maiņās;Kastu saņemšana/izsniegšana...

visidarbi

Strādnieks ID: 58ee3fc87177b

Jelgavas rajons
SIA MDL Terminal

SIA „Mdl Terminal” aicina darbā preču marķētājas, ar pieredzi, noliktavā Ozolniekos un Mārupē.Papildus informācija pa tālruni (zvanīt darbadienās no 10 līdz 17) vai lūgums atsūtīt Jūsu CV uz e-pastu.SIA „MDL Terminal” приглашает маркировщиц, c опытом,...

visidarbi

Autovadītājs ID: 58edcf64769a7

Jelgavas rajons
SIA

Uzņēmums meklē autovadītāju ar B un C kategorijas tiesībam, kā arī ar ekskavatora tiesībam. Vēlamas labas atsauksmes no iepriekšējas darba vietas.

visidarbi

Autovadītājs ID: 58edcf5d2af82

Jelgavas rajons
SIA Energy Systems

Фирме требуется непьющий автоводитель с правами B и С, а также непьющий экскаваторщик со всеми правами. Желательна хорошая характеристика с предыдущих мест работы.

visidarbi

Kontrolieris ID: 58ecef9796f4e

Jelgavas rajons
Nordic Homes SIA

SIA Nordic Homes ir viens no lielākajiem koka karkasu moduļu ražotājiem Baltijā. Kopš 2010. gada tika īstenoti vairāk nekā 60 ēkas projekti Latvijā un Eiropā. Pilnībā pabeigti koka karkasa moduļi ar uzstādītiem inženiertīkliem, pabeigtu iekšējo un ārējo...

1 2
Tiek rādīti 1-10 no 11 sludinājumiem
Aizvērt

Nosūtīt e-pastu

Sveiki! Iesaku Tev aplūkot šo vakanci, kura pieejama darba sludinājumu meklētājā www.visidarbi.lv.
Drošības kods.*
Pārlādēt
Nosūtīt
Aizvērt
Lai saglabātu sludinājumu, lūdzu autorizējieties vai reģistrējieties