Для обеспечения полноценного использования сайта, страница использует файлы cookie. Используя нашу домашнюю страницу, Вы соглашаетесь с условиями использования cookie.

14427 отличных предложений работы от 17 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Padomi darba meklētājiem

Padomi veiksmīgai pirmajai darba dienai

Padomi veiksmīgai pirmajai darba dienai

Pēc veiksmīgi izturēta atlases konkursa un kandidatūras apstiprināšanas, tuvojas pirmā darba diena, kas var radīt papildu satraukumu un neziņu par gaidāmo, tāpēc, lūk, esam sarūpējuši Tev padomus, kā sagatavoties šai dienai.

Читать больше

Nosaukti aizvadītā gada labākie un populārākie darba devēji

Nosaukti aizvadītā gada labākie un populārākie darba devēji

5. martā noskaidroti aizvadītā gada populārākie un iekārojamākie darba devēji. Lai arī aptaujas balsojumā starp darba devējiem bija sīva cīņa vietu sadalījumā, tikai divi uzņēmumi labāko darba devēju TOP 50 sarakstā savu pozīciju saglabājuši.

Vai esi izvēlējies "īsto" darbavietu?

Vai esi izvēlējies "īsto" darbavietu?

Laika gaitā, katram var rasties jautājums, vai esmu īstajā darbavietā un vai mans iesāktais karjeras ceļš ir pareizais. 
Mainīt darbu vai karjeru ir drosmīgs lēmums. Līdz ar to, pirms Tu sper šo nozīmīgo soli, apdomā, vai tas patiešām ir tas, ko Tu vēlies. Pirms pieņem galējo lēmumu ir vērts apdomāt pāris jautājumus.

Atalgojums, ja nav pieredzes

Atalgojums, ja nav pieredzes

Starptautiskā algu portāla Paylab analīze liecina, ka tiem cilvēkiem, kuri darba tirgū ienāk pirmo reizi, ir vislielākās ekspektācijas attiecībā uz savu atalgojumu. Jo vecāki darba meklētāji, jo reālāk viņi skatās uz atalgojumu. Turklāt daļa savu vēlamo atalgojumu novērtē nepietiekami, īpaši, ja runa ir par nozari vai pozīciju, kurā līdz šim nav bijusi pieredze.

Profesijas, kas varētu rasties tuvā nākotnē

Profesijas, kas varētu rasties tuvā nākotnē

Nākotnes darba tirgus, iespējams, atnesīs jaunas, līdz šim vēl nezināmas, profesijas. Vēlies būt tam gatavs un jau tagad sākt apgūt kādu no nākotnes profesijām?

Tehnoloģijas attīstās strauji un pateicoties tam, nākotnē radīsies profesijas, kuras šobrīd profesiju klasifikatorā neatrast. Esam apzinājuši pāris no tām, gadījumā, ja jau tagad vēlies sākt attīstīt nepieciešamās prasmes.

Prasmes, ko norādīt CV

Prasmes, ko norādīt CV

CV galvenais uzdevums ir parādīt visas Tavas prasmes un priekšrocības. Ideālā gadījumā – norādītās iemaņas atbilst arī pozīcijai, uz kuru kandidē. Taču, ja tā nav, tad esam apkopojuši trīs kategorijas ar prasmēm, kas palīdzēs Tev izveidot savu CV.

Meklējot darbu svētku laikā...

Meklējot darbu svētku laikā...

Varētu šķist, ka svētku laiks jau nu nav tas brīdis, kad meklēt darbu. Tomēr, mūsuprāt, izmantojot šo periodu gudri, Tu vari lieliski sagatavoties darba meklējumiem vai pat tikt pie jauna darba.